У Мінфіні Великобританії відкрили вакансію на посаду голови підрозділу CBDC


2:52 PM, 25 Січня 2023
Влада Великобританії почне вести документообіг у блокчейні

Казначейство Великоїбританії розмістило вакансію на посаду майбутнього очільника підрозділу, що відповідає за нормотворче та технологічне забезпечення емісії цифрової валюти Банку Англії.

Наразі Великобританія не ухвалила остаточного рішення, чи варто їй випускати державну криптовалюту (CBDC), оскільки процедура узгодження дизайну та ймовірних способів застосування цифрової валюти ЦБ перебуває на стадії обговорення. Проте заступник керівника Банку Англії (BoE) Джон Канліфф висловив думку, що крах криптовалютної біржі FTX і його вплив на індустрію загалом довели необхідність випуску цифрового фунта.

“Успішний кандидат керуватиме роботою казначейства над цифровим фунтом – криптовалютою Центрального банку Великобританії”, – йдеться в повідомленні.

За заявою відомства, підрозділ, що відповідає за нормотворче і технологічне забезпечення емісії CBDC, стане самостійним відділом у структурі казначейства. При цьому роль майбутнього глави відділу CBDC впишеться в наявну команду з платежів і фінансових технологій і не конкуруватиме з нинішнім главою відділу криптоактивів і цифрових валют.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!