У мережі Theta Network успішно відбулося оновлення Theta v3.4.0


2:14 PM, September 30 2022

Команда блокчейн-проєкту Theta Network повідомила про успішну активацію оновлення Theta v3.4.0. За словами розробників, воно стало ключовим кроком до запуску Theta Metachain, який заплановано на грудень 2022 року.

Як стало відомо, апдейт було реалізовано на висоті блоку 17285755. Завдяки цьому обгорнутий токен THETA (wTHETA) отримав підтримку в якості вірутального активу стандарту TNT20.

Розробники проєкту запевнили, що відтепер його можна використовувати в Metamask і в будь-якому смарт-контракті, а також розміщувати THETA/TFuel на вузлах-охоронцях/елітних прикордонних вузлах. Вони подякували валідаторам , які допомогли провести плавний хардфорк і оновлення мережі.

За словами команди Theta Network, апдейт мав вирішальне значення, оскільки він дав змогу використовувати токен THETA в децентралізованих додатках (Dapps) на основі Theta. Крім того, стекінг THETA на вузли Guardian або TFUEL на вузли Elite Edge тепер можна виконувати за допомогою смарт-контрактів, що спрощує процедуру і дає змогу користувачам у майбутньому створювати ширший спектр продуктів для ставок.

Розробники також підкреслили, що оновлення серйозно наблизило їх до запуску Theta Metachain. Тестова мережа продукту розпочала свою діяльність кілька днів тому, що дало змогу стороннім розробникам створювати власні масштабовані та настроювані підчепи.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!