У Mastercard назвали 5 ключових напрямків, на які компанія фокусується при роботі з криптовалютами

Директор відділу Mastercard з криптовалют і блокчейну Радж Дхамодхаран розповів про ключові напрями, над якими працює компанія для повсюдного впровадження криптовалют як способу оплати.

За словами топ-менеджера Mastercard, перший напрям —це співтовариство із комапніями для поширення криптовалютних картк. Цього року Mastercard вже запустила по всьому світу кілька нових програм, пов’язаних с криптосектором. Минулого року Mastercard уклала співпрацю з криптовалютною біржею Gemini з випуску кредитної картки з виплатою кешбеку в криптовалютах, а в серпні платіжна система стала партнером торговельного майданчика Binance із запуску криптовалютних дебетових карток в Аргентині.

Другий напрямок, над яким працює Mastercard – це сервіси для криптовалют. Дхамодхаран зазначив, що Mastercard позиціонує себе як постачальник послуг у сфері кібербезпеки, а також надає консультаційні та банківські послуги для десятків тисяч фінансових установ.

Компанія має намір надавати аналогічні послуги і гравцям криптовалютного ринку. Тому Mastercard розширила свою консультаційну діяльність, яка тепер охоплює і купівлю криптовалют. Цього місяця компанія вже представила новий продукт під назвою Crypto Secure для моніторингу цифрових активів і захисту від криптовалютних шахраїв.

Третій напрямок – криптовалютні платежі. Дхамодхаран зазначив, що компанія співпрацює з кількома провідними фірмами, орієнтованими на криптовалюти: Paxos, Circle, Evolve і Uphold. Спільними зусиллями компанії намагаються створити способи, що дають змогу швидко конвертувати криптоактиви у фіатні гроші для здійснення платежів.

Ще один напрямок, який розвиває Mastercard, – метавсесвітні та невзаємозамінні токени (NFT). У січні компанія анонсувала нову ініціативу, завдяки якій клієнти біржі Coinbase можуть купувати NFT за допомогою картки Mastercard.

“У найближчому майбутньому володіти цифровими активами і витрачати їх буде так само просто, як розплачуватися безконтактною карткою в магазині. Криптовалюти і цифрові валюти центральних банків можуть перетворити фінансову систему, а NFT, ігри на основі блокчейна і метавсесвіти можуть змінити модель купівельної поведінки споживачів”, – сказав Дхамодхаран.

Кілька місяців тому фінансовий директор Mastercard Сачін Мехра заявив, що стейблкоїни мають більше шансів стати засобом платежу порівняно зі звичайними криптовалютами.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

JPMorgan зареєстрував товарний знак для криптовалютного гаманця

Американський транснаціональний фінансовий конгломерат, один із найбільших банків світу,...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням...

У Grayscale заявили, що не будуть публікувати дані про свої резерви

Представители Grayscale Investment заявили, що їхні криптоактиви зберігаються на...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв...

Останні новини

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку. https://www.youtube.com/embed/k2-X-PuNu6U На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here