У конгресі Коста-Ріки представлено законопроект про легалізацію криптовалют як платіжного засобу


29.10.2022
bitcoin

У Коста-Ріці конгресмен Йохана Обандо представила законопроєкт про легалізацію біткоїна та інших криптовалют як регульованого способу оплати. Про це повідомляє місцеве видання Livecoins.

Згідно з джерелом, документ містить визначення поняття “криптовалюта”, а також захищає права громадян на володіння такими активами.

Одна із цілей випуску законопроєкту ─ забезпечення ясності та захисту осіб, які інвестують у цифрові валюти, що сприятиме залученню додаткових коштів у цю сферу.

Обандо пояснила, що документ не зобов’язує нікого приймати біткоїни як оплату, він просто встановлює можливість зробити це, якщо обидві сторони згодні на його використання.

Законопроєкт також спрямований на інтеграцію банківської системи з криптовалютною економікою. Як зазначає Обандо, банки зможуть виступати як кастодіальні провайдери, оператори гаманців, а також криптовалютні біржі.

Нагадаємо, що торік Сальвадор став першою країною у світі, яка прийняла біткоїн як офіційний платіжний засіб. Тобто в країні першу криптовалюту зобов’язані приймати як продавці, так і кредитори. Загальна кількість BTC на рахунку країни на 29 жовтня становить 2381 BTC (~$49,38 млн).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *