У Гонконзі хочуть легалізувати криптовалюти


6:48 PM, October 21 2022
У Гонконзі хочуть легалізувати криптовалюти

Влада Гонконгу має намір змінити підхід до крипторегулювання так, щоб він був відмінний від повної заборони криптовалют у материковому Китаї. Про це повідомила газета South China Morning Post.

Як зазначила голова фінтех-підрозділу Комісії з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC) Елізабет Вонг, уряд Гонконгу розглядає можливість внесення власного законопроєкту про регулювання криптовалют без участі Китаю. Однією з ініціатив SFC є дозвіл роздрібним інвесторам “безпосередньо вкладати у віртуальні активи”, сказала Вонг під час дискусії, проведеної InvestHK.

Ініціатива знаменує собою значне зрушення порівняно з позицією SFC за останні чотири роки, яка обмежує торгівлю криптовалютами на централізованих біржах професійними інвесторами, зазначила Вонг. До професійних інвесторів належать особи з портфелем вартістю щонайменше $1 млн, що становить близько 7% населення міста станом на вересень 2021 року.

Вонг підкреслила, що за останні чотири роки криптоіндустрія стала більш регульованою. Вона також згадала кілька інших законодавчих ініціатив, спрямованих на розвиток криптоекосистеми в Гонконзі. Одна з них дозволяє постачальникам послуг продавати певні деривативи, пов’язані з криптовалютами. SFC розглядає можливість дозволити роздрібним інвесторам вкладати в біржові фонди, пов’язані з криптовалютами.

Влада міста також планує прийняти нові технології, такі як невзаємозамінні токени (NFT) і метавсесвіти, і перетворити Гонконг на “міжнародний центр віртуальних активів”. У Гонконгському університеті науки і технології повідомили про створення нового кампуса MetaHKUST, який буде представлений у віртуальному форматі метавсесвіту.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!