У Disney повідомили про пошук фахівця для розробки блокчейн-продуктів


5:55 PM, September 26 2022
Disney

Компанія Walt Disney опублікувала оголошення про пошук корпоративного юриста для роботи над транзакціями, пов’язаними з новими технологіями, такими як невзаємозамінні токени (NFT), метавсесвіт і децентралізовані фінанси (DeFi).

Джерело скріншота вакансії: сайт Disney

Згідно з оголошенням, кандидат має надавати “юридичні консультації та підтримку глобальних продуктів NFT”, а також забезпечувати їхню відповідність нормативним вимогам США та міжнародних регуляторів.

В обов’язки також входитиме експертиза блокчейнів, хмарних провайдерів і торгових майданчиків. Консультації з “питань і проблем, пов’язаних з NFT і криптовалютами” повинні проводитися з урахуванням законодавства про цінні папери. Досвід роботи у сфері невзаємозамінних токенів, криптовалют і Web 3.0 є бажаним.

Представники компанії зазначили, що Disney планує прискорити свій розвиток у сфері блокчейну. Вони попередили кандидатів, що нові проєкти зазвичай розгортаються “у прискореному графіку”.

У липні блокчейн-платформа Polygon стала однією з шести компаній, які візьмуть участь в акселераційній програмі Disney 2022 року, націленій на розвиток технологій AR, ШІ та NFT.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!