Топ-менеджер криптофонду a16z розкритикував SEC за позови проти Binance і Coinbase


07.06.2023

Голова відділу політики криптовалютного фонду a16z висловив свою точку зору щодо судових позовів, поданих Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) проти бірж Coinbase і Binance.

На думку Брайана Квінтенца, такі дії з боку SEC свідчать про готовність регулятора застосовувати екстремально жорсткі методи примусу.

Браян вважає, що позови SEC проти найбільших криптовалютних бірж США демонструють невідповідальний підхід до регулювання.

Топ-менеджер вважає, що для досягнення своїх контрольних завдань SEC повинна відповідально взаємодіяти з учасниками ринку, оновлювати регулюючі правила вчасно і забезпечувати ясність у їх застосуванні. Замість цього дії Комісії завдають значної шкоди криптовалютній індустрії, шкодять підприємцям, інвесторам і споживачам, а також погрожують задушити інновації та витіснити компанії зі США.

Раніше Гері Генслер, голова SEC, офіційно висловив позицію відомства, заявивши, що США не потребують інших криптовалют, оскільки в країни вже є своя державна цифрова валюта центрального банку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *