SWIFT і Chainlink уклали партнерство з відомими банками для тестування блокчейн-рішень


07.06.2023
SWIFT спільно з Chainlink створять систему для надсилання криптотранзакцій

Міжнародна міжбанківська система передавання інформації та здійснення платежів SWIFT і децентралізована мережа оракулів Chainlink оголосили про співпрацю з кількома фінансовими установами для тестування їхнього підключення до різних блокчейн-мереж. Про це йдеться у матеріалі видання Coindesk.

Відомо, що у проєкті візьмуть участь такі організації, як Депозитарна трастова і клірингова корпорація США (DTCC), банківська група ANZ, BNP Paribas, BNY Mellon, Citi, Clearstream, Euroclear і Lloyds Banking Group.

Метою тестування є перевірка можливості використання інфраструктури SWIFT для управління передачею токенізованих активів через блокчейн.

У рамках проєкту Chainlink забезпечить зв’язок між публічними і приватними блокчейнами для проведення експериментів.

Представники SWIFT підкреслили, що вирішення проблеми фрагментації має важливе значення для довгострокової масштабованості ринку. У сфері капіталовкладень дедалі популярнішою є думка про те, що блокчейн-технологія може підвищити ефективність і знизити витрати на проведення розрахунків, залучаючи більше інвесторів і збільшуючи ліквідність.

Співпраця SWIFT та Chainlink має важливе значення як для фінансових установ, так і для криптоіндустрії, зазначив Сергій Назаров, співзасновник Chainlink, в інтерв’ю CoinDesk. Він додав, що банки володіють найбільшими капіталовкладеннями у світі, і для розвитку сфери цифрових активів, яка, на його думку, може досягти трильйонів доларів, участь установ є важливою. Назаров підкреслив, що банки та їхні клієнти сприятимуть зростанню блокчейн-індустрії до 10 трлн доларів.

На момент написання капіталізація крипторинку становить 1,12 трлн доларів, за даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *