SVB Financial Group подала заяву про банкрутство


17.03.2023

Материнська компанія Silicon Valley Bank, SVB Financial Group (SIVB), подала заяву про захист від банкрутства за Главою 11 у п’ятницю до Суду США з питань банкрутства Південного округу Нью-Йорка.

SVB Financial Group – це американська компанія, що спеціалізується на фінансуванні технологічних стартапів та інноваційних підприємств.

Банкрутство за главою 11 – це процес, за якого компанія намагається зберегти свій бізнес, перебудувавши свої фінансові зобов’язання. У цьому випадку, “SVB Financial Group” працюватиме з судом і кредиторами, щоб розробити план з виплати боргів і відновлення своєї фінансової стійкості.

Згідно з інформацією видання Wall Street Journal, SVB Financial підкреслила, що вона більше не пов’язана з банком Silicon Valley, який був закритий регуляторами минулого тижня, що спричинило хвилю потрясінь у банківському світі.

SVB Financial заявила, що має близько 2,2 мільярда доларів ліквідності, близько 3,3 мільярда доларів боргу за облігаціями і 3,7 мільярда доларів привілейованого капіталу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *