Судові позови SEC призвели до скорочення капіталу керівників Coinbase та Binance


07.06.2023
Чанпен Чжао та Брайан Армстронг

Нещодавні судові позови, подані регулятором цінних паперів США (SEC) проти Coinbase та Binance, відчутно вплинули на чисті активи їхніх CEO.

За даними Bloomberg Billionaires Index, власний капітал Брайана Армстронга, генерального директора Coinbase, зменшився на 289 мільйонів доларів, а Чанпена Чжао, генерального директора Binance, – на 1,33 мільярда доларів упродовж 30 годин після подачі позову SEC 5 червня проти Binance і 6 червня проти Coinbase.

Чанпенг Чжао є найбагатшою людиною в криптоіндустрії і посідає 54-те місце в списку мільярдерів. Унаслідок судового процесу SEC проти Binance він знизився на дві позиції в Bloomberg Billionaires Index, а його власний капітал упав на 5,1% до 26 мільярдів доларів.

Незважаючи на те що власний капітал генерального директора Binance зріс більш ніж на 106% цього року, він все одно на 73% нижчий за своє найвище значення в 96,9 мільярда доларів, досягнуте в січні 2022 року.

Згідно з Forbes, Брайан Армстронг посідає 1409-те місце серед найбагатших людей, і він постраждав найбільше від останніх дій SEC: його власний капітал знизився на 11,8% до 2,2 мільярдів доларів.

Комісія з цінних паперів і бірж подала позов як проти Binance, так і проти Coinbase, заявляючи, що обидві біржі порушили правила щодо цінних паперів. Основна претензія регулятора пов’язана з передбачуваною пропозицією криптовалют, які SEC розглядає як незареєстровані цінні папери.

Binance і Coinbase заявили, що будуть рішуче захищати себе від поданих проти них позовів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *