Суд Багамських островів виніс рішення на користь Сема Бенкмана-Фріда у переговорах про екстрадицію в США


14.06.2023
ЗМІ: Глава криптобіржі Сем Бенкман-Фрід хоче купити Twitter

Після нещодавнього рішення Верховного суду Багамських островів Сем Бенкман-Фрід, засновник збанкрутілої криптовалютної біржі FTX, отримав можливість на законних підставах переглянути в судовому порядку умови його екстрадиції з країни Карибського басейну. Таким чином, подальше подання звинувачень проти нього в США було відкладено на невизначений термін.

Бенкман-Фрід опинився в центрі уваги криптовалютного світу після краху його торгової платформи в листопаді 2022 року. Спочатку прокуратура США домагалася його екстрадиції на підставі звинувачень у шахрайстві з використанням електронних засобів і відмиванні грошей. Однак потім представники закону зажадали додати додаткові звинувачення. До їх числа увійшли банківські злочини і хабарництво.

Бенкман-Фрід не визнав себе винним за цими пунктами. Його адвокати спробували оскаржити претензії, стверджуючи, що він повинен мати право подати юридичний позов до того, як Багами погодяться додати доповнення до обвинувального акта.

“Позивачу надається дозвіл розпочати судовий розгляд”, – заявив у вівторок суддя Верховного суду Багамських островів Лорен Кляйн.

Клейн підкреслив, що уряду Багамських островів заборонено вводити додаткові збори до завершення судового процесу.

Раніше уряд Багамських островів стверджував, що рішення про згоду на запит США є виключно справою суверенних держав. Кляйн додав, що перевірку має бути проведено “в прискореному порядку”, хоча і сказав, що не готовий передбачати її результати.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *