Стало відомо, за скільки FTX купить банкрута Voyager


1:04 PM, October 3 2022
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Збанкрутілий криптовалютний брокер Voyager Digital, який коштував на піку майже $4 млрд, продадуть біржі FTX за $51 млн. Про це пише CNBC із посиланням на судову постанову.

Загальна сума купівлі Voyager Digital склала $111 млн. З цієї суми $51 млн піде на інтелектуальну власність брокера і призначену для користувача базу. Ще $60 млн FTX заплатить у вигляді $50 на користувача за перехід на криптобіржу, а також $20 млн самому брокеру. Утім, за останнім пунктом залишається незрозуміло, чи підуть виплати топменеджменту або всій команді Voyager.

Згідно з останнім звітом про банкрутство Voyager, у брокера було трохи менше ніж $900 млн у клієнтських активах, ще $456,44 млн видано під кредит, а $173,6 млн утримано як заставу від позичальників.

Нагадаємо, що наприкінці червня Voyager повідомив кредиторам, що хедж-фонд Three Arrows Capital оголосив дефолт за кредитом у розмірі $650 млн, який брокер надав, використовуючи активи клієнтів. Тоді ж брокер запевняв, що продовжить надавати послуги і збереже можливість виведення коштів, але вже через п’ять днів заморозив зняття клієнтських активів, пославшись на “ринкові умови”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!