Співзасновник Glassnode пояснив, чому падіння біткоїна до $23 000 малоймовірне


02.08.2023
Співзасновник Glassnode пояснив, чому падіння біткоїна до $23 000 малоймовірне

Нинішнє макросередовище пропонує “ідеальні умови” для процвітання ризикованих активів, таких як біткоїн (BTC). Таку думку висловив у Твіттер співзасновник криптоаналітичної компанії Glassnode під псевдонімом Negentropic.

За словами аналітика, індекс долара США (DXY) втрачає темпи зростання. На його думку, це є позитивним фактором для біткоїна.

Negentropic також зазначив, що індекс Nasdaq 100 наближається до свого історичного максимуму, який був досягнутий наприкінці 2021 року.

“Історичні дані показують, що коли Nasdaq відновлює свої високі рівні, BTC зазвичай наздоганяє його протягом приблизно 80 днів. Процес часто починається з охолодження Nasdaq, коли капітал переорієнтовується на більш ризиковані активи. Як тільки така ротація відбувається, Nasdaq має тенденцію знову злетіти, що сприяє зростанню BTC”. – написав експерт.

Крім того, аналітик розповів про те, на що варто звернути увагу трейдерам у разі підтвердження локального дна біткоїна.

“Нам потрібно, щоб BTC утримався вище $29 300 і кинув виклик рівню $29 700. З іншого боку, відновлення $30 400 (наша попередня точка розвороту) може протестувати область опору $30 800-$31 000.

Пам’ятаєте обсяги близько $23 000 на початку цього року? Незважаючи на це, наша бичача гіпотеза залишається незмінною. Численні фактори підтримують висхідний рух BTC, що робить падіння до $23 000 або нижче менш імовірним”. – додав аналітик.

На момент написання статті біткоїн торгувався на рівні $29 152. За останні 24 години Криптовалюта, що займає перше місце за ринковою капіталізацією, обвалилась впала на 0,24%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *