Співзасновник Ethereum назвав три альткоїни, які він накопичує


5:25 PM, October 1 2022
Співзасновник Ethereum назвав три альткоїни, які він накопичує

Співзасновник Ethereum (ETH) Ентоні Ді Лоріо заявив у інтерв’ю Kitco News, що крім Bitcoin (BTC) і Ethereum, він також накопичує токени Cardano (ADA), Polkadot (DOT) та Cosmos (ATOM).

Ді Лоріо розповів, що запасається трьома альткоїнами смарт-контрактів саме через розробників, які працюють над цими проектами.

“Я завжди був у захваті від ” Polkadot”. Я був у захваті від Cosmos. Я був у захваті від того, що може зробити Cardano. У кожного з них є те, що я бачив як потенційні обмеження або потенційні проблеми, але я продовжую купувати, просто щоб перевірити.

Я не в курсі внутрішньої роботи інших проектів, і іноді важко витратити час, необхідний для того, щоб по-справжньому заглибитися в них і зрозуміти, де можуть бути їх потенційні фатальні недоліки, але такі проекти, як Polkadot…, над якими працює Гевін Вуд, ще один співзасновник Ethereum, є дуже цікавими. Cardano з Чарльзом Хоскінсоном. Я знаю людей, які стоять за ними, і я не знаю, куди вони збираються рухатися, але вони намагаються вирішити проблеми”. – сказав Ентоні Ді Лоріо.

Якщо ці проекти зазнають невдачі, Ді Лоріо каже, що вони як мінімум принесуть іншим розробникам індустрії цінний досвід.

Багато з цих технологій, незалежно від того, успішні вони чи ні, дають цінний досвід, і навіть якщо вони зазнають невдачі або щось трапляється, це на кшталт: “Ну, що ми з цього навчилися і що ми можемо з цього взяти?”, і потенційно це були дуже сміливі кроки у спробі вирішити проблему, яку вони просто не могли зробити. Я не знаю, куди вони йдуть, але я спостерігаю за ними”.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!