Samsung захистить блокчейном свої смарт-пристрої


10:55 AM, October 14 2022
Samsung захистить блокчейном свої смарт-пристрої

Південнокорейський виробник електроніки Samsung розробив блокчейн-систему під назвою Knox Matrix для підвищення безпеки своїх смарт-пристроїв. Про це повідомляється в прес-релізі компанії.

Повідомляється, що Knox Matrix функціонує як власна приватна блокчейн-система користувача, в якій безпека підключених пристроїв підвищується завдяки багаторівневому взаємному моніторингу. Наприклад, щоб захистити розумний будинок від несанкціонованого доступу і зробити процес входу в систему зручнішим, платформа передаватиме облікові дані від пристрою до пристрою. Крім того, Knox Matrix покликана захищати конфіденційну інформацію навіть між довіреними пристроями.

Блокчейн-система доступна для будь-якої операційної системи. Knox Matrix зможе надати уніфікований комплект для розробки програмного забезпечення (SDK) з метою забезпечення безпеки.

У компанії попередили, що Knox Matrix не може гарантувати повний захист від усіх вразливостей в екосистемі підключених пристроїв користувача.

У вересні Samsung анансувала додавання у свої смарт-телевізори NFT-маркетплейс ArtToken, завдяки якому користувачи зможуть купувати, зберігати і переглядати NFT-токени.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!