Розробники Ethereum успішно запустили тестову мережу для хардфорку Shanghai


3:57 PM, 24 Січня 2023
У Morgan Stanley прогнозують падіння попиту на GPU, якщо Ethereum перейде на алгоритм Proof-of-Stake

Розробники Ethereum оголосили про успішне створення “shadow fork (тіньового форку)”, щоб забезпечити тестове середовище для майбутнього хардфорку Shanghai.

Однак, за словами Маріуса Ван Дер Вейдена, розробника програмного забезпечення в Ethereum Foundation, протягом декількох годин після запуска тіньового форку були зафіксовані деякі збої в роботі клієнтських вузлів Geth. Наразі розробники працюють над синхронізацією клієнтів Geth з рештою мережі.

В тестовій мережі shadow fork розробники зосередяться на тестуванні виведення стейкконтрактів ETH і поліпшеннях, спрямованих на зниження витрат на газ.

Запуск хардфока Shanghai в основній мережі очікується в березні 2023 року. Крім того, в найближчі дні буде запущена публічна тестова мережа для Shanghai, після того, як попередня тестова мережа “Shangdong” стане непридатною для використання. Ця тестова мережа дасть користувачам можливість протестувати оновлення для Shanghai і надати зворотній зв’язок розробникам до того, як оновлення буде впроваджено в основну мережу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!