Розробники Ethereum розповіли, коли закриють тестову мережу Ropsten


4:25 PM, 1 Грудня 2022
Мережа другої за капіталізацією криптовалюти Ethereum (ETH) успішно переїхала з дуже енерговитратного алгоритму Proof-of-Work (PoW) на більш екологічний Proof-of-Stake (PoS).

З 15 по 31 грудня провайдери вузлів та інфраструктури припинять обслуговування мережі Ropsten. Про це розробники ядра Ethereum повідомили у своєму блозі.

Мережа Ropsten — це клон основної мережі Ethereum, яка використовується для тестування та експериментів.

“Переважна більшість вузлів-валідаторів, що залишилися, будуть закриті в період з 15 по 31 грудня 2022 року. Після цього Ropsten більше не буде підтримуватися клієнтськими, тестовими або інфраструктурними командами”, – йдеться в офіційному блозі команди розробників ядра Ethereum, посилаючись на постачальників послуг, які підтримують Ropsten.

Крім цього, команда Ethereum планують закрити другу тестову мережу під назвою Rinkeby в середині 2023 року. В Ethereum порадилs розробникам перенести додатки з Rinkeby на інші тестові мережі — Goerli і Sepolia.

Протягом багатьох років Ropsten і Rinkeby використовувалися для тестування оновлень Ethereum перед їх розгортанням в основній мережі. Після оновлення “Злиття” (The Merge), яке перевело Ethereum з механізму консенсусу “доказ роботи” на механізм консенсусу “доказ частки”, Ropsten і Rinkeby були названі неточними середовищами-репліками для блокчейну.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!