Розкрито план Celsius Network щодо задоволення вимог кредиторів


11:57 AM, 25 Січня 2023
У мережу злили дані клієнтів DeFi-платформи Celsius

Збанкрутіла криптолендингова платформа Celsius Network розглядає можливість нерівномірного повернення коштів різним категоріям користувачів. Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно джерелу, кредитори на суму до певного порога зможуть частково отримати свої кошти в ліквідних криптовалютах, а більші власники отримають борговий токен у розмірі суми боргу. Запропонована ініціатива ще не отримала схвалення регуляторів США, кредиторів компанії та судді у справах про банкрутство Мартіна Гленна.

Журналісти наголошують, що Celsius не планує продаж компанії зі знижкою і розглядає різні варіанти задоволення вимог кредиторів. Адвокати платформи заявили, що Celsius має намір створити нову “корпорацію з відновлення”, що публічно торгується, щоб вийти з процесу банкрутства. За словами захисників, це може статися вже через кілька місяців.

Згідно з представленим планом, великі кредитори отримають токен під назвою Asset Share Token (AST), який відображатиме вартість їхніх активів. Власники AST зможуть зберегти токени і надалі отримати дивіденди, або продати активи на відкритому ринку.

Нагадаємо, що 5 січня генпрокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала позов проти Алекса Машинського, співзасновника та ексглави Celsius, а також пов’язаних із нею компаній за обман “сотень тисяч інвесторів на мільярди доларів”.

У грудні суддя Гленн наказав Celsius повернути власникам кастодіальних рахунків $44 млн. При цьому раніше Celsius заявила про право власності на більшу частину клієнтських коштів відповідно до умов використання платформи.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!