Rockstar заборонила використання NFT і реальних брендів на онлайн серверах GTA


22.11.2022
GTA

Студія-розробник відеоігор Rockstar і Take-Two оновили “політику правозастосування” та включили кілька правил, серед яких є заборона на криптовалюти та NFT.

Рольові сервери GTA Online – одна з головних причин, чому GTA 5 продається величезними тиражами навіть через багато років після релізу. Подібні сервери, часом, значно змінюють гру, даючи змогу геймерам виступати в найрізноманітніших ролях і навіть формувати повноцінні банди для контролю частин віртуального міста.

В офіційній заяві розробника сказано, що правила для серверів GTA Online будуть порівнянними з нинішнім керівництвом з моддингу GTA 5 на PC. Це означає, що заборонено зловживати реальними торговими марками, інтелектуальною власністю, продавати лутбокси за реальні гроші або внутрішньоігровий еквівалент.

Крім того, Rockstar заборонила інтеграцію віртуальних валют, куди і входять криптовалюти та криптовалютні активи (NFT та інше). Також не можна робити нові ігри, історії, місії або карти.

Ймовірно, найбільше постраждають нішеві рольові сервери, керівники яких впровадили віртуальну економіку з використанням криптовалют. Поки не зрозуміло, як активно Take-Two і Rockstar вестимуть боротьбу з такими серверами.

Влітку 2022 року проти NFT і блокчейна виступили розробники відеогри Minecraft. Як заявили розробники, заборона обумовлювалася згубним впливом технологій на екосистему відеогри.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *