Рейтинг найпопулярніших p2p бірж

Однорангові (Peer-to-Peer) криптобіржі дають змогу користувачам купувати і продавати криптовалюти безпосередньо один у одного без необхідності залучення посередника або третьої сторони для полегшення транзакції.

Кращі криптовалютні P2P-біржі

Шукаєте найкращу P2P-криптобіржу? Нижче представлено короткий список активних криптовалютних P2P-бірж:

  1. Binance
  2. OKX
  3. Huobi Global
  4. Paxful
  5. LocalBitcoins

Кожна з вищезазначених однорангових криптобірж пропонує цілий ряд різноманітних послуг та інструментів. Деякі з P2P бірж фокусуються тільки на послугах для біткоїнів. Інші платформи дозволяють здійснювати Peer-to-Peer транзакції з більш ніж 90+ криптовалютами.

Пошук правильної криптовалютної біржі P2P може бути складним завданням. Саме тому ми підготували для вас оглад кращих P2P-платформ.

Рейтинг найкращіх P2P-криптобірж

Binance

Binance є однією з найкращих криптовалютних P2P та маржинальних бірж у світі, а також найбільшою за обсягом торгів.

Однією з причин, чому Binance вважається найкращою криптобіржею P2P, є той факт, що вона допомагає об’єднати трейдерів з усього світу, які здійснюють операції у різних фіатних валют та криптовалют за допомогою спотової та P2P-торгівлі, а також ф’ючерсів, опціонів та маржинальних продуктів.

Платформа P2P-Binance дозволяє користувачам продавати або купувати BTC, ETH, BNB, DOGE, Binance BUSD, USDT та DAI.

Користувачі можуть купувати ці монети безпосередньо у інших трейдерів або продавати власні монети іншим трейдерам, використовуючи більш ніж 70+ фіатних валют.

OKX

OKX – це криптобіржа на якій є функція P2P торгівлі. На OKX трейдери можуть встановлювати самостійно курс для обміну USDT, USDC, BTC, ETH, TUSD та DAI. Комісії за P2P-торгівлю на OKX не стягуються. Крім цього біржа пропонує один з кращих мобільних криптододатків для трейдерів.

P2P трейдери на OKX можуть встановлювати курси в більш ніж 2 десятках фіатних валют і вибирати з безлічі банків або способів оплати для кожної валюти. В цілому, OKX підтримує більше 900 різних способів оплати для трейдерів в будь-якій точці світу.

На OKX також є зручні відеоінструкції по P2P-торгівлі на біржі, які можуть бути надзвичайно корисними для трейдерів, які є новачками в P2P-торгівлі.

OKX підтримує широкий спектр методів поповнення нового торгового рахунку, включаючи банківський переказ, кредитну карту, дебетову карту і кілька популярних електронних гаманців. Мобільний додаток OKX навіть пропонує вбудований криптогаманець, що дозволяє трейдерам безпечно зберігати будь-яку криптовалюту, яку вони купують через торгову платформу P2P.

OKX пропонує понад 340 криптовалютних токенів для торгівлі з комісією від 0,10% за угоду. OKX регулярно публікує списки нових криптовалют, що робить її однією з найкращих платформ для пошуку нових гарячих проектів.

Huobi Global

Huobi також вважається однією з найкращих криптовалютних бірж P2P. В даний час це одинадцята за величиною криптовалютна біржа в світі.

За допомогою Huobi користувачі мають доступ до P2P-торгівлі у USDT, BTC, ETH та HT (токен Huobi) і можуть працювати з майже 50 різними фіатними валютами з усього світу.

Одним з унікальних факторів, що робить Huobi однією з кращих P2P крипто бірж, є той факт, що користувачі можуть отримати доступ до служби підтримки 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Такий рівень обслуговування клієнтів рідко зустрічається у просторі P2P.

Huobi також пропонує великий вибір фіатних валют для здійснення транзакцій і майже 100 способів оплати. Крім цього, Huobi також пропонує одну з найкращих послуг криптокредитування P2P.

Paxful

Paxful – це пірингова платформа обміну, створена в 2015 році командою розробників, метою якої було спростити доступ до біткоїна. Платформа забезпечує прямий обмін, де покупці і продавці криптовалют можуть зустрічатися і здійснювати транзакції один з одним безпосередньо.

Покупець вносить готівку на рахунок продавця за допомогою платіжних методів Paxful, таких як передоплата VISA, код подарункової карти або Western Union. Як тільки продавець підтверджує отримання коштів від служби умовного депонування Paxful, він передає біткоїни безпосередньо покупцеві. Продавці можуть приймати понад 300 різних способів оплати, не кажучи вже про можливість приймати понад 85% міжнародних покупців.

Платформа доступна по всьому світу, а мінімальна сума покупки в Paxful становить всього $10. Ще однією перевагою Paxful перед централізованими біржами є те, що користувачам не потрібно створювати ім’я користувача або пароль для доступу до ринку – їм потрібна лише адреса електронної пошти.

Якщо ви проживаєте в будь-якій країні, де централізовані платформи обміну криптовалют заборонені або з якихось причин недоступні, Paxful є одним з кращих рішень, оскільки ви можете використовувати його з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету.

LocalBitcoins

LocalBitcoins – одна з найпопулярніших і найбезпечніших P2P (Peer-to-Peer) бірж біткоїнів на ринку. Платформа дозволяє користувачам обмінювати BTC локально по всьому світу як анонімно, так і без участі третіх осіб. LocalBitcoins була запущена в 2012 році і зараз використовується в більш ніж 200 країнах і більш ніж 15 000 містах.

Ви можете купити біткоїни безпосередньо на їхньому сайті або зустрітися з продавцями та розрахуватися місцевою валютою. LocalBitcoins – це відкрита платформа, де люди можуть обмінюватися біткоїнами за власними умовами та способами оплати.

Платформа має набагато більше варіантів і способів оплати, ніж інші p2p Bitcoin-біржі. Локальний обмін означає, що ви можете зустрітися з людиною і заплатити готівкою, що неможливо на звичайних біржах. LocalBitcoins пропонує найбільш анонімний спосіб покупки біткоїнів на сьогоднішній день.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

У Huobi спростували чутки про злиття з криптобіржею Poloniex

Криптобіржа Huobi заявила, що чутки про злиття з торговою...

Криптоаналітик прогнозує падіння біткоїна

Криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен у черговому відео на своєму...

У Сальвадорі відкрили державний біткоїн-офіс

Влада Сальвадору повідомила про створення Державного офісу біткоїна (ONBTC),...

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Криптоаналітик, який точно передбачив дно BTC у 2018 році, оновив прогноз щодо курсу Litecoin

Популярний криптоаналітик Smart Contracter, який дав точний прогноз щодо...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

Аналітик попередив про ризик обвалу біткоїна

Популярний криптостратег під псевдонімом Kaleo попередив у Twitter трейдерів...

Santiment: кити накопичили $1 млрд в ETH всього за один день

Згідно з даними криптоаналітичної компанії Santiment, найбільші адреси Ethereum...

Останні новини

Трейдер, який передбачив крах біткоїна в 2018 році, розповів, де знаходиться дно BTC

Криптотрейдер Тоні Вейс, який передбачив обвал біткоїна (BTC) в 2018 році, розповів на своєму Youtube-каналі, де знаходиться дно біткоїну. https://www.youtube.com/embed/w8DFeaWLgI8 На думку аналітика, біткоїн "швидше за...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here