Пропозиція Ethereum на криптобіржах упала на 37% з моменту випуску оновлення The Merge


15.02.2023
AntPool інвестував в екосистему Ethereum Classic $10 млн

Ethereum (ETH), друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, постійно знижувала пропозицію на біржах протягом останніх шести місяців після активації The Marge. Нагадаємо, що у вересні минулого року в Ethereum відбулося велике оновлення мережі. Тоді блокчейн-платформа перейшла від алгоритму роботи з PoW до PoS.

Згідно з ончейн-даними, наданими криптоаналітичною групою Santiment, кількість доступного ETH на біржах продовжує падати. Після злиття на біржах стало на 37% менше ETH. Постійне зниження пропозиції на біржах вважається бичачою ознакою, оскільки для торгівлі або продажу доступно менше ETH.

У вересні до злиття на біржах було 19,12 млн ETH на суму $31,3 млрд. Наразі ця кількість знизилася до 13,36 млн ETH на суму $19,7 млрд у другий тиждень лютого.

Більша частина пропозиції ETH переміщується на гаманці для самостійного зберігання, водночас багато трейдерів також вважають за краще розміщувати кошти в стейкінгу, оскільки незабаром у березні розробники планують запустити значне оновлення Ethereum під назвою Shanghai. Хард-форк Shanghai міститиме більше пропозицій щодо поліпшення мережі та дасть змогу стейкерам і валідаторам виводити свої активи зі стекінгу, що розміщенні у Beacon Chain.

Наразі 16 мільйонів ETH, або 14% ($25 млрд) від загального обсягу поставок, перебувають у Beacon Chain. Ця сума поступово стане ліквідною після хардфорка Shanghai.

Крім постійного зниження пропозиції ETH на біржах, загальна ринкова пропозиція ETH також скоротилася відтоді, як вона стала дефляційною після оновлення London. Дефляційна модель заснована на механізмі спалювання комісій, представленому в Пропозиції щодо поліпшення Ethereum (EIP)-1559.

З моменту активації оновлення London у серпні 2021 року було спалено загалом 2,9 мільйона ETH, що в сьогоднішній вартості оцінюється в $4,5 млрд.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *