Помилка Binance: криптобіржа визнала, що зберігала заставу в гаманці клієнтів


8:47 PM, 24 Січня 2023
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Криптовалютна біржа Binance визнала, що помилково зберігала заставу в тому ж гаманці, де зберігаються кошти клієнтів. У заяві для Bloomberg представник Binance підтвердив, що команда біржі вже почала переміщення застави в окремі гаманці. Він також запевнив, що всі активи користувачів, які зберігаються на біржі, були і залишаються забезпечені у співвідношенні 1:1.

За даними Bloomberg, застава майже половини з 94 монет, відомих як Binance-peg або B-Tokens, наразі зберігається в одному холодному гаманці під назвою Binance 8, в якому також зберігаються кошти клієнтів. Це є порушенням стандартів біржі, які вимагають, щоб такі активи зберігалися окремо від коштів клієнтів.

Джонатан Рейтер, співзасновник аналітичної компанії ChainAgos, першим звернув увагу на цю проблему 17 січня. Він вказав, що на “очевидне змішування коштів” вказує надмірна емісія деяких B-токенів і використання гаманця Binance 8.

Binance визнала, що заставні активи були помилково переведені на гаманець і відповідно перераховані на сторінці B-Token Proof of Collateral. Компанія назвала інцидент “операційним недоглядом”, але не уточнила, коли саме була виявлена проблема.

Раніше повідомлялося, що стейблкоїн Binance USD втратив чверть своєї ринкової капіталізації з грудня по січень. За місяць чисті погашення BUSD склали $5,5 млрд. Зниження попиту на актив збіглося з іншими грудневими даними, що свідчать про відтік криптодепозитів з біржі.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!