Playboy зазнала $4,9 млн збитків через падіння курсу Ethereum


17.03.2023
playboy-bunny

PLBY Group, материнська компанія журналу Playboy, повідомила про збитки в розмірі $4,9 млн через падіння ціни Ethereum. Про це йдеть у звіті SEC.

Компанія приймала ETH як оплату за невзаємозамінні токени (NFT) зі своєї колекції Rabbitar, які вона тримала як цифрові активи на своєму балансі. Станом на грудень 2022 року вартість криптовалют становила $327 000, порівняно з $1,75 млн станом на 30 вересня попереднього року.

Компанія обліковує свої цифрові активи як “нематеріальні активи з невизначеним терміном використання”, які підлягають знеціненню, якщо їхня вартість падає нижче балансової.

Згідно звіту, збитки від знецінення криптовалют не можуть бути відшкодовані, навіть якщо їхня ціна підвищиться після обліку.

2021 року Playboy випустив свою першу NFT-колекцію на основі архіву фотографій і творів мистецтва. Того самого року журнал запустив колекцію Rabbitar, що складається з 11 953 невзаємозамінних токенів із 3D-зображенням кролика. До теперішнього моменту загальний обсяг торгів колекцією Rabbitar досяг 2798 ETH (~4,81 млн доларів), за даними NFT-маркетплейса OpenSea.

Влітку 2022 року Playboy анонсував віртуальний особняк MetaMansion у метавсесвіті The Sandbox. Пізніше стало відомо про його запуск у 2023 році. За словами глави Web 3.0-відділу Ліз Суман, потрапити в MetaMansion зможуть навіть ті користувачі, які не є частиною спільноти Rabbitar.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *