Північнокорейські хакери приховали $52 млн у криптовалюті на біржах Південної Кореї


12.10.2022
Хакери «Білоруські кіберпартизани» отримали доступ до паспортних даних кожного громадянина Білорусії, включаючи її президента. Про це угруповання повідомило у Твіттері.

З 2019 року північнокорейські хакери завели на південнокорейські криптовалютні біржі $52.46 млн, згідно з даними видання Chosun, яке посилається на місцевого депутата.

Хан-Хонг заявив, що отримав доступ до результатів розслідування компанії Chainalysis, згідно з якими в такий спосіб хакери з КНДР уникають західних санкцій і відмивають гроші. Парламентарій розповів, що Chainalysis у рамках розслідування працювала з ФБР і Європолом для відстеження безлічі проміжних криптовалютних гаманців, і в результаті пов’язала депозити з північнокорейськими хакерами.

“Криптовалюти, по суті, єдиний засіб для інвестицій у Північній Кореї. Оскільки криптовалюти можна використовувати по всьому світу, я вірю, що північнокорейський режим користується цифровими активами для відмивання грошей і фінансування розвідувальних операцій”, – вважає професор інформаційної безпеки Хван Сокджін з університету Сеула Донгук.

Хван Сокджін упевнений, що обсяг коштів, зазначений у звіті Chainalysis, може бути лише верхівкою айсберга. Незважаючи на запроваджені Південною Кореєю заходи з протидії відмиванню доходів на криптовалютних біржах, вони навряд чи можуть зупинити північнокорейських хакерів:

“Ми можемо сказати, що закони дають базовий рівень захисту. Але вони все ще погано працюють під час транзакцій з використанням крадених особистих даних і посвідчень, а також під час використання посередників”.

На початку року ООН повідомляла, що Північна Корея фінансує розробку тактичних ядерних ракет із фінансів, отриманих хакерами під час злому криптовалютних компаній.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *