Пітер Шіфф розкритикував останню купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy


30.06.2022
Пітер Шіфф розкритикував останню купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy

Біткоїн-скептик Пітер Шифф розкритикував останню купівлю біткоїнів компанією MicroStrategy, заявивши, що BTC незабаром відновить падіння.

Шифф здивований, що MicroStrategy, як і раніше, готова вкладати більше коштів у біткоїн, незважаючи на збитки, які компанія зазнала, інвестуючи в цифрове золото.

“Отже, [частка MicroStrategy] впала на 1,4 мільярда доларів у біткоїнах, але ви продовжуєте вкладати багато хороших грошей у неймовірно погану річ”, – сказав Шіфф у коментарі, адресованому Сейлору.

Популярний фінансовий оглядач додав, що через нещодавнє накопичення MicroStrategy біткоїнів ціна найбільшої у світі криптовалюти за ринковою капіталізацією продовжуватиме знижуватися доти, доки у компанії не виникне спокуса знову вкласти більше коштів, щоб отримати більше втрат.

На цій неділі компанія MicroStrategy оголосила, що збільшила розмір інвестицій у біткоїн, купивши додаткові 480 BTC на суму близько 10 мільйонів доларів. Компанія заявила, що кожну ВТС-монету було придбано за курсом 20 817 доларів.

На балансі MicroStrategy знаходиться 129699 BTC. Компанія, як і раніше, зберігає лідируючі позиції щодо розміру накопичення біткоїнів серед інституціоналів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *