Пітер Брандт: Ціна біткоїна зазнає значних коливань перед висхідним імпульсом


23.05.2023
Peter Brandt

Криптовалютний аналітик Пітер Брандт висловив думку у Twitter, що ціна біткоїна може зазнати сильних коливань, перш ніж почне своє зростання.

Експерт зазначив, що можливий ще один “струс”, а потім слід очікувати зльоту ціни. Однак Брандт підкреслив, що це всього лише його припущення, оскільки прогнозування курсу криптовалют не є точною наукою.

На момент написання курс біткоїна сягав позначки в $27 313. За добу ціна біткоїна зросла на 1,93%, а ринкова капіталізація флагманського цифрового активу становить $529 мільярдів. Наразі частка біткоїна на ринку криптовалют становить 46,4%.

Згідно з щотижневим оглядом ринку від компанії CoinShares, інституційні інвестори вже п’ятий тиждень поспіль виводять кошти з криптовалютних трастів. З 15 по 19 травня з таких інвестиційних фондів було виведено активи на суму $32 мільйони. За останні п’ять тижнів відтік коштів із цих фондів становив $232 мільйони.

Нещодвно Роберт Кійосакі висловив побоювання щодо можливої масштабної рецесії та рекомендував інвесторам звернути увагу на золото, срібло та біткоїни як альтернативні інструменти для збереження власних накопичень.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *