Оголошено кредиторів збанкрутілої FTX: Apple, Google, Netflix та Microsoft серед них


11:55 AM, 26 Січня 2023
Bloomberg: криптобіржа FTX планує залучити нові інвестиції після серії великих покупок

Тимчасові керівники криптовалютної біржі FTX представили повний список юросіб, яким винен майданчик. До нього увійшли авіаперевізники, технологічні компанії і навіть благодійні організації.

У документі, поданому до суду округу Делавер з питань банкрутства, міститься 115 сторінок. На них в алфавітному порядку представлені компанії та інші юридичні фірми, які вкладали в FTX. Також повідомляється, що під час банкрутства кошти було заблоковано у 9 693 985 клієнтів-фізосіб.

Серед відомих у всьому світі компаній кошти в FTX втратили такі фірми, як Apple, Netflix, Amazon, Meta, Google, LinkedIn, Microsoft і Twitter. Такі видання, як The New York Times і Wall Street Journal також перебувають у списку.

Що ж стосується криптовалютної індустрії, то, здається, практично кожна компанія зі сфери вкладала в біржу Сема Бенкмана-Фріда. У списку опинилися Coinbase, Galaxy Digital, Circle, Chainalysis, Massari, Yuga Labs, Bittrex і підрозділи Binance. Крім того, кошти інвестувало видання CoinDesk.

Цікаво, що в списку кредиторів згадуються податкові відомства кількох американських штатів і Федеральна податкова служба США (IRS). Також представлені й різні державні відомства Японії, Австралії, Гонконгу та інших держав.

Зазначимо, що в документі не представлений обсяг коштів, який FTX винна кожній з цих компаній і організацій.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!