Норвезький чиновник запропонував владі знизити майнерам ставку на оплату електроенергії


07.10.2022
Норвезький чиновник запропонував владі знизити майнерам ставку на оплату електроенергії

Трюгве Слагсволд Ведум, Міністр фінансів Норвегії, запропонував уряду скасувати програму, що дозволяє дата-центрам, які займаються видобутком цифрових валют, платити за електроенергію за зниженою ставкою. Ініціатива була висунута 6 жовтня, а головною причиною чиновник назвав зростання попиту на електроенергію в деяких регіонах країни.

“Нині ми опинилися в зовсім іншій ситуації на ринку електроенергії, ніж у 2016 році, коли було запроваджено пільги для майнерів. У багатьох регіонах електропостачання зараз перебуває під тиском попиту, що призводить до зростання цін. Також ми спостерігаємо зростання видобутку криптовалют у Норвегії. Нам необхідні ці потужності, щоб забезпечити громадян електроенергією”.

Пропозиція також мотивована нещодавнім звітом щодо національного бюджету Норвегії на 2023 рік: міністр фінансів заявив, що оподаткування майнерів стандартними ставками податку на електроенергію може принести понад $14 млн доходу.
Зараз Норвегія користується популярністю у майнерів, які видобувають криптовалюти, використовуючи 100% поновлювані джерела енергії та забезпечуючи 0,74% глобального хешрейту біткоїна. Однак багатьом місцевим жителям не подобається вплив, який майнери чинять на навколишнє середовище.

Раніше Центральний банк Норвегії запустив пісочницю для тестування державної цифрової валюти.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *