Не робіть цих поширених помилок на бичачому ринку: Експертні поради від CEO Binance про управління ризиками


10:32 AM, 23 Січня 2023
CZ Binance (821 × 473 px) (2)

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао (CZ) опубліковав твіт, в якому розповів криптовалютній спільноті, як реагувати на нинішнє “бичаче” ралі.

Чанпен закликає інвесторів практикувати ризик-менеджмент, уникати FOMO (страх втратити хорошу можливість) та диверсифікувати свої інвестиції.

З початку 2023 року ціна біткоїна значно зросла, незважаючи на заяви деяких аналітиків про те, що ринок все ще залишається “ведмежим”. Як наслідок, на решті криптовалютного ринку також спостерігається тенденція до зростання, а деякі альткоїни навіть подвоїлися в ціні. У таких ситуаціях емоції можуть легко взяти гору над розумом, що може призвести до імпульсивних рішень, які не підходять для успішної торгівлі криптовалютою.

Чжао, який має уявлення про поведінку клієнтів своєї торгової платформи, хоче донести до спільноти важливість діяти обережно і керуватися розрахунками, а не емоціями.

Експерт також зазначив, що після значного сплеску ринок має тенденцію сповільнюватися і переходити до консолідації. Відкриття позицій у такі періоди може бути ризикованим, і інвестори можуть втратити потенційні можливості, якщо вчасно не приєднаються до тренду.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!