Аналітики видання Finbold провели масштабне дослідження і дійшли висновку, що 30,3% усіх доступних біткоїн-вузлів у світі розташовані в п’яти країнах: США, Нідерланди, Німеччина, Франція і Канада.
Згідно зі звітом, Сполучені Штати утримують лідируючу сходинку з показником 13,2% вузлів. Далі йде Німеччина з показником 9,8%, третю і четверту сходинки розділили Франція з 3,1% і Нідерланди з 2,7%. Замикає п’ятірку лідерів Канада, де розташовано близько 2,1% вузлів.
Примітно, що навіть у Китаї залишилися доступні біткоїн-вузли, незважаючи на жорстку політику місцевої влади щодо криптовалют. Експерти також акцентують увагу, що загальнонаціональна заборона на майнінг все ж знизила кількість доступних вузлів з 94 у червні 2022 року до 65 на момент жовтня цього року.
За словами аналітиків, позиція керівництва КНР у рамках боротьби із сегментом криптовалют виглядає нестійкою. Раніше китайський суд постановив, що роздрібні інвестори, зацікавлені в торгівлі цифровими активами, можуть продовжувати свою діяльність.
Однак криптовалюти все ще на законодавчому рівні не можуть розглядатися як легальний платіжний засіб.
Раніше Cryptomisto повідомляло, що гендиректор інвестиційної компанії U.S. Global Investors Френк Холмс висказав думку, що масове відключення майнерів може призвести до зниження вартості біткоїна до $12 000.
На момент написання флагманський цифровий актив торгується на рівні $19 279, за добу піднявшись в ціні на 0,52%, за даними Coinmarketcap.
Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!
Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!