Названо аудиторську фірму, яка перевірить наявність підтвердження резервів біржі KuCoin


2:24 PM, 5 Грудня 2022
Названо аудиторську фірму, яка перевірить наявність підтвердження резервів біржі KuCoin

Криптовалютна біржа KuCoin найняла міжнародну бухгалтерську фірму Mazars для незалежного аудиту підтвердження резервів (PoR).

Згідно з оголошенням, перевірка забезпечить клієнтам біржі додаткову прозорість і звітність про те, чи забезпечено їхні активи, які входять у сферу охоплення, а також докладну інформацію про основні, торговельні, маржинальних, роботизованих і контрактних рахунках для BTC і ETH, а також для стейблкоїнів Tether (USDT) і USD Coin (USDC).

Звіт повинен бути опублікований на офіційному сайті KuCoin протягом декількох тижнів. Генеральний директор KuCoin Джонні Лю сказав, що цей крок є подальшим етапом у зусиллях біржі щодо забезпечення прозорості коштів користувачів.

У кінці листопада компанія Mazars також була призначена офіційним аудитором для проведення “фінансової перевірки третьої сторони” в Binance.

KuCoin і Binance входять до числа шести криптовалютних компаній, у яких сенатор США Рон Вайден вимагає надати інформацію про захист прав споживачів до 12 грудня.

Mazars зі штаб-квартирою в Парижі раніше працювала в компанії колишнього президента США Дональда Трампа. Згідно з повідомленнями ЗМІ, фірма розірвала зв’язки з Трампом і його сім’єю 2022 року.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!