Найбільший мобільний оператор Японії створить консорціум Web3


08.11.2022
Уряд Японії має намір заморожувати вкрадені крипто-активи шляхом ухвалення нового закону

NTT Docomo, найбільший оператор мобільного зв’язку Японії з річним доходом понад $40 мільярдів, уклав партнерську угоду з багатомережевою платформою смарт-контрактів Astar Network. Мета партнерства — сприяти прискореному впровадженню Web3 у країні.

В рамках партнерства компанії створять консорціум, який дасть окремим особам і корпораціям можливість використовувати токени для управління.

Згідно з прес-релізом, Astar Network і NTT Docomo також домовилися про співпрацю за трьома основними напрямками. Партнери прагнутимуть до сталого розвитку, здійснюючи тематичні дослідження екологічних проблем у Web3, намагаючись усунути технологічні прогалини на шляху до ширшого впровадження Web3, навчаючи людей і надаючи інженерам і бізнес-лідерам можливості навчатися та набувати практичного досвіду.

Генеральний директор Astar Network Сота Ватанабе сказав, що місія проєкту полягає в тому, щоб вивести Web3 з вузького технічно підкованого кола на широкий загал.

Останнім часом Японія виявляє зростаючий інтерес до Web3, криптовалюти і децентралізованого фінансування (DeFi). На початку листопада Японське цифрове агентство запустило дослідницьку децентралізовану автономну організацію (DAO) для вивчення Web3. Наприкінці жовтня друге за величиною портове місто країни, Фукуока, уклало партнерську угоду з Aster Labs для розробки нових варіантів використання технологій Web3.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *