На кандидата у президенти Аргентини подали до суду за те, що він рекламував криптопіраміду


23.08.2022
На кандидата у президенти Аргентини подали до суду за те, що він рекламував криптопіраміду
На кандидата у президенти Аргентини подали до суду за просування проекту, який є криптопірамідою.

Хав’єр Мілей, головний претендент на посаду президента Аргентини, у кінці минулого року у своєму акаунті Instagram, де на нього підписано 1,3 млн осіб, рекламував CoinX, криптовалютну інвестиційну платформу, яка пропонувала багаторівневу винагороду з великими щомісячними виплатами. Про це повідомляє місцеве видання Detailzero.

На акаунти CoinX у соціальних мережах було підписано велику кількість людей. Маркетологи платформи стверджували, що штучний інтелект, роботи та досвідчені трейдери зароблять клієнтам багато грошей.

У грудні Мілей відвідав офіс CoinX у Буенос-Айресі. Після чого заявив:

“Вони революціонізують спосіб інвестування, щоб допомогти аргентинцям впоратися з інфляцією”, – написав він у Instagram. Тепер ви можете інвестувати в песо, доларах або криптовалютах і отримувати прибуто”.

Але CoinX закрився в червні після того, як Національна комісія з цінних паперів (CNV) попередила, що платформа не має ліцензії регулятора на роботу в країні і заборонила її діяльність. За повідомленнями місцевих ЗМІ, проект не повернув інвесторам їхні кошти.

Тепер група одурених користувачів вимагає відшкодування збитків, вони стверджують, що прислухалися до поради Хав’єра Мілея, але не отримали великих доходів від CoinX, повідомила у вихідні аргентинська щоденна газета Clarín.

Згідно зі скаргою, поданою юристом Хуаном Пабло К’єза, інвестори втратили від 30 до 40 мільйонів песо (майже $300 000).

Мілей дистанціювався від платформи і заявив, що не отримував грошей за її просування. Він наполягає, що нікого не обманював і не змушував вкладати гроші в цей проект.

Як повідомляють місцеві новинні агентства, Мілей входить до трійки найперспективніших кандидатів у президенти Аргентини і може виграти вибори наступного року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *