Мін’юст США подав до суду на засновника криптомікшера Helix


4:49 PM, October 21 2022
department of justice

Міністерство юстиції США пред’явило офіційний позов засновнику криптомікшера Helix за несплату цивільно-правового штрафу в $60 млн.

У позові Міністерства юстиції зазначено, що Ларрі Гармон не сплатив накладений на нього Міністерством фінансів США штраф за недбалість у реалізації заходів щодо припинення відмивання злочинних доходів через платформу.

«Хармон активно допомагав кіберзлочинцям в обході політик і процедур внутрішнього контролю, що діють на регульованих криптовалютних біржах США. За допомогою своїх послуг Хармон просував незаконну діяльність в Інтернеті, приховуючи характер, місцезнаходження та джерела доходів від незаконних дій злочинців в Інтернеті», – наполягають автори позову.

У 2020 році Міністерство фінансів через Мережу по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN) наклало на Хармона штраф у розмірі $60 млн після того, як його звинуватили в порушенні Закону про банківську таємницю (BSA) і відмиванні грошей.

Роком пізніше Міністерство юстиції повідомило, що Ларрі Хармон визнав себе винним за обвинуваченням у відмиванні біткоїнів на суму $300 млн і зобов’язався виплатити FinCEN штраф. Під час слідчих заходів Хармон погодився на добровільну реституцію на користь держави 4 400 ВТС.

Термін тюремного покарання за цим злочином може досягати 20 років. Однак, з огляду на співпрацю з правосуддям, винесення остаточного вироку Хармону поки що відкладено.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!