Мільярдер Білл Акман розповів, в який криптопроект він інвестував

Інвестор-мільярдер Білл Акман у своєму Twitter висловив думки щодо стану криптовалютного ринку після банкрутства FTX. Він також розповів, що більше не являється противником криптовалют. Крім цього, мільярдер озвучив криптопроект, в які він інвестував.

“Спочатку я був криптоскептиком, але після вивчення деяких найбільш цікавих криптопроектів, я почав вірити, що криптовалюти можуть забезпечити створення корисних бізнесів і технологій, які не могли бути створені раніше. До тих пір, поки сектор позбуватиметься поганих гравців, я вважаю, що криптовалюта “має потенціал, щоб принести велику користь суспільству”.

Акман також розповів, що інвестував в блокчейн-проект Helium (HNT). Він назвав його позитивним прикладом для криптовалютного сектору. Інветор вважає, що HNT буде відігравати важливу роль для інноваційного майбутнього криптовалютної індустрії.

Незважаючи на заяву Акмана, за даними Coinmarketcap, ціна HNT за останні 24 години втратила 8,7%.

Інвестор-мільярдер, який має прогноз, що криптовалюти будуть постійними у фінансовій екосистемі, зробив наступні заяви в продовження свого посту:

“Я вважаю, що криптовалюта є постійною і має потенціал принести велику користь суспільству та зростанню світової економіки за умови належного нагляду та регулювання. Тому всі законні учасники криптоекосистеми повинні бути зацікавлені у викритті та усуненні шахрайських дій, оскільки вони значно підвищують ризик регуляторного втручання, яке може звести нанівець позитивний потенційний вплив криптовалют на наступні покоління.”

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Останні новини

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here