Мільярдер Рей Даліо прогнозує крах крипторинку


3:57 PM, October 13 2022
Мільярдер Рей Даліо прогнозує крах крипторинку

У найближчі 5 років традиційні фінансові ринки зазнають краху і це може мати критичний вплив на індустрію криптовалют. Таку думку висловив мільярдер і засновник компанії Bridgewater Associates Рей Даліо.

На думку Рей Даліо, всі фінансові ринки будуть у поганому стані найближчими роками, з огляду на те, що відбувається у світі, включно з посиленням грошово-кредитної політики США і глобальною світовою економічною кризою. На жаль, це не обійде стороною і ринок криптовалют, вважає експерт.

Бізнесмен порекомендував звернути увагу на те, що з 2009 року можна відзначити бичачі настрої на всіх фінансових ринках. Більшість фондових та інвестиційних інструментів у багатьох галузях тільки зростали в ціні, включно з криптовалютами.

Незважаючи на глобальну корекцію, яка спостерігалася у 2014-му, 2017-му та 2022-му роках, цифрові валюти залишаються одними з найприбутковіших активів на ринку з прибутковістю до 10 000% за останнє десятиліття. Однак сплеск рівня інфляції і важкий стан економік багатьох держав стали причиною початку циклу підвищення ставок з боку Федеральної резервної системи (ФРС).

У зв’язку з посиленням грошово-кредитної політики інституційні інвестори регулярно виводять свої кошти з активів з високим ризиком, таких як біткоїн (BTC) та інші криптовалюти.

Даліо припустив, що ця тенденція може зберегтися в наступні роки.

Підприємець зазначив, що його прогноз не є точним, оскільки є деякі ознаки майбутнього розвороту курсів ключових біржових і віртуальних активів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!