Міленіали почали менше цікавитися криптовалютами — дослідження


03.10.2022
Міленіали почали менше цікавитися криптовалютами — дослідження

Нещодавнє опитування видання Bankrate серед громадян США показало, що міленіали втратили пристрасть до цифрових активів.

За підрахунками репортера Bankrate Джеймса Ройала, у 2022 році лише 30% міленіалів цікавилися ринком цифрових активів. Для порівняння, у 2020 році 50% молодих людей, які народилися після 2000 року, вивчали криптовалюти та вкладали в них гроші.

На думку журналіста Bankrate, більша частина інтересу до індустрії 2021 року була спричинена рекордно високими котируваннями BTC, ETH та інших активів. Багато молодих людей думали, що зможуть “швидко розбаготіти” і саме тому увійшли в крипто екосистему.

Ройал вважає, що інвестиції в криптовалюту ґрунтуються на “теорії більшого дурня”, згідно з якою можна отримати прибуток, тільки продавши свої активи тому, хто готовий заплатити вищу ціну, ніж початкова. Тому “легендарні інвестори, такі як Воррен Баффет”, критикують інвестиції в цифрові валюти.

Ройал порадив американцям зосередитися на фондовому ринку, особливо на індексі S&P 500, якщо вони хочуть зберегти своє багатство під час фінансової кризи.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *