Meta додасть низку продуктів Microsoft Office 365 у свій метавсесвіт


12.10.2022
У користувачів Instagram і Facebook зі США з'явилася можливість публікувати NFT

Meta Platform уклала партнерство з технологічним гігантом Microsoft, щоб впровадити низку продуктів Microsoft Office 365 у платформу Meta Virtual Reality (VR). Про це повідомляє Cointelegraph. Мета – спонукати компанії до роботи у віртуальній реальності.

Під час основної доповіді на конференції Meta Connect 2022 11 жовтня генеральний директор Microsoft Сатья Наделла заявив, що застосунок для відеодзвінків Teams буде інтегрований із Meta “Quest” і нещодавно представленою віртуальною гарнітурою “Quest Pro”, яка дає змогу людям збиратися у віртуальному просторі, схожому на зал засідань.

Додатки Microsoft для підвищення продуктивності, такі як Word, Excel, PowerPoint, Outlook і SharePoint, також будуть доступні у віртуальній реальності Meta. Наделла додав, що майбутні функції включатимуть можливість потокового передавання даних із комп’ютера Windows Cloud на гарнітури Meta.

За словами Наделла, мобільні пристрої Microsoft корпоративного рівня і додатки для управління ідентифікацією будуть сумісні з гарнітурами Meta Quest і Quest Pro, що дасть змогу компаніям управляти і захищати гарнітури віртуальної реальності у своїх корпоративних мережах так само, як комп’ютери або телефони.

Microsoft Teams також буде крос-сумісна з VR-простором Meta для ділових зустрічей під назвою Horizon Workrooms. Цукерберг сказав, що цей крос-девайсний досвід стане “основою віртуального офісу майбутнього”.

Відтоді як минулого року компанія змінила назву з Facebook Inc на Meta, її увага і ресурси сильно змістилися на створення того, що Цукерберг називає “відкритим” і “сумісним” Метавсесвітом.

Це обійшлося компанії недешево, оскільки підрозділ Reality Labs, що займається дослідженнями і розробками, витратив мільярди доларів на розробку необхідного обладнання та віртуальних світів, витративши тільки 5,7 мільярда доларів у 2022 році.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *