Mastercard спільно з BitOasis випустять криптокарти для мешканців країн Близького Сходу і Північної Африки


4:52 PM, October 25 2022
nft_Mastercard

BitOasis, криптоплатформа, що працює на Близькому Сході та в Північній Африці (MENA), та Mastercard уклали партнерську угоду, пише Arabian Business.

В рамках співробітництва компанії планують запустити серію криптовалютних програм у регіоні. Мета — полегшити щоденне використання криптовалют у точках продажу та на платформах електронної комерції.

Клієнти BitOasis зможуть конвертувати свої криптовалютні активи у фіатну валюту. Це дозволить споживачам здійснювати покупки і платити в більш ніж 90 мільйонах торгових точок по всьому світу. Очікується, що перші картки будуть випущені на початку 2023 року після отримання дозволів регуляторних органів.

Повідомляється, що клієнти BitOasis матимуть змогу створювати віртуальні та фізичні картки BitOasis. Це можливо буде зробити через додаток BitOasis, що дозволить їм здійснювати транзакції як фізично, так і в Інтернеті.

“Ми продовжуємо спостерігати стійкий попит серед наших клієнтів на інтеграцію криптовалют в їх повсякденне життя. Дослідження показують, що 47% населення Близького Сходу вважають, що криптовалюта – це майбутнє грошей. Як найбільша криптоплатформа, створена для регіону Перської затоки та Близького Сходу, ми раді співпрацювати з Mastercard, щоб надати клієнтам можливість скористатися зручністю прив’язки своїх гаманців до криптографічних карток BitOasis Mastercard для використання в глобальній торговельній мережі Mastercard. Наша місія полягає у створенні нової цифрової фінансової системи, яка є прозорою, інклюзивною, регульованою та актуальною, забезпечуючи при цьому ще більшу безпеку та надійність криптовалютних платежів. Сьогоднішнє партнерство допомагає нам реалізувати нашу місію”, – сказала Ола Дудін, генеральний директор і співзасновник BitOasis.

Раніше Cryptomisto повідомляло, що біржа Binance спільно з Mastercard запустили бета-тестування криптокарти для мешканців Аргентини.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!