Майкл Сейлор: Біткоїн – це перша правильно спроектована грошова система


3:29 PM, October 17 2022
Michael Saylor

Виконавчий голова MicroStrategy Майкл Сейлор опублікував у Твіттері відео, в якому порівняв біткоїн (BTC) з іншими грошовими та вартісними системами, такими як товари, фіатна фінансова система та акції.

Твіт із підписом: “Біткоїн – перша правильно спроектована грошова система” Сейлор розповів про те, наскільки катастрофічними можуть бути витоки в закритій екосистемі. У зв’язку з цим він згадав термодинамічний закон збереження енергії, відповідно до якого енергія не може бути створена або знищена.

Ґрунтуючись на цьому, Сейлор зауважив, що традиційна фінансова система, яка має бути закритою екосистемою, має кілька каналів витоків. Зокрема, він порівняв гроші у фіатній системі з енергією в термодинамічному законі, де вартість мала б зберігатися, але цього не відбувається, внаслідок чого ми маємо інфляцію.

Саме тому експерт дійшов висновку, що біткоїн – це перша належним чином спроектована грошова екосистема, оскільки додаткові монети не можуть бути введені в блокчейн і не можуть бути спалені.

Тим часом, вартість біткоїну піднялась за день майже на 1,46% і на момент публікації торгується на рівні $19 428.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!