Ліонель Мессі став амбасадором криптобіржі Bitget


3:54 PM, October 21 2022
Ліонель Мессі став амбасадором криптобіржі Bitget

Одна з найбільших бірж деривативів Bitget оголосила про партнерство з аргентинським футболістом паризького Клубу “ПСЖ” і володарем семи премій “Золотий м’яч” Ліонелем Мессі.

Партнерство Bitget і Мессі надасть шанувальникам футболіста можливість вивчити Web 3.0 і потенціал торгівлі криптовалютою на біржі. Керуючий директор Bitget Грейсі Чен прокоментувала співпрацю:

«Ми намагаємося відображати різноманітність і багатство спільноти нашої платформи в партнерських відносинах, які ми обираємо. Ми відкриваємо Web 3 для любителів спорту. У міру наближення чемпіонату світу з футболу Мессі принесе Аргентині нову славу. Ми з нетерпінням чекаємо знайомства з Мессі – футболістом, філантропом, активістом і гуманістом. Нам не терпиться взятися за справу і почати працювати з ним, щоб разом вплинути на майбутнє».

За останній рік Bitget уклала партнерство з футбольними клубами “Ювентус” і “Галатасарай”, кіберспортивною командою Team Spirit і організатором преміальних кіберспортивних турнірів PGL.

«Я хотів подякувати Bitget за те, що вони привели мене у світ криптовалют. Я вірю, що ми представимо важливі ініціативи, зокрема познайомимо спортивних уболівальників з Web 3», – сказав Лео Мессі.

Біржа Bitget заснована 2018 року і фокусується на сервісах соціальної торгівлі. Флагманський продукт платформи – копітрейдинг, уже залучив понад 55 000 професійних трейдерів, у яких близько 1.1 мільйона передплатників, що відображає багаторічні зусилля і досягнення Bitget у сфері соціального трейдингу. Bitget обслуговує понад два мільйони користувачів у більш ніж 50 країнах світу.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!