Linux Foundation планує запустити фонд для будівництва відкритого метавсесвіту


7:23 PM, 19 Січня 2023
У Сеулі провели тестовий запуск міського метавсесвіту

Linux Foundation, некомерційна організація, що займається просуванням операційних систем Linux, запустила Фонд відкритого метапростору (Open Metaverse Foundation, OMF).

Мета OMF – створити основу і простір для співпраці між різними галузями в розробці програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом і стандартів для інклюзивного, глобального і масштабованого метапростору.

Серед учасників та засновників OMF – компанії ChainHub Foundation, Cloud Native Computing Foundation, Futurewei, GenXP, Guangdong Digital Industry Research Institute, Hyperledger Foundation, LF Edge, LF Networking, OpenSDV, Open Voice Network, Veriken та інші. Всі члени OMF мають досвід у розробці технологій штучного інтелекту, хмарних та периферійних обчислень, цифрових активів та мереж.

OMF організована у фундаментальні групи інтересів (FIG), які забезпечують цілеспрямовану і розподілену структуру прийняття рішень з таких ключових тем, як користувачі, транзакції, цифрові активи, симуляції і віртуальні світи, штучний інтелект, мережеві технології, безпека і конфіденційність, а також законодавство і політика. Більше інформації про OMF буде представлено на Саміті з відкритим вихідним кодом, який відбудеться 10-12 травня у Ванкувері, Канада.

Раніше повідомлялося, що розробник і оператор блокчейн-ігор Animoca Brands планує залучити близько $1 млрд у першому кварталі 2023 року для свого нового фонду, спрямованого на інвестиції в Web 3.0 і розвиток відкритого метавсесвіту.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!