Labrys: кількість валідаторів в мережі Ethereum, які дотримуються американських санкцій, зросла з 25% до 45%


3:32 PM, September 30 2022
Криптоаналітики очікують зростання ціни Ethereum після переходу на PoS

Близько 45% блоків у мережі Ethereum проходять перевірку ботами MEV, які відстежують дотримання санкцій США, згідно з даними компанії Labrys.

CEO компанії Labrys Лачан Фіні повідомив, що в різних звітах кількість транзакцій, цензурованих протоколом вилучення цінності майнінгу (MEV) Flashbots, налічує 25%. Однак за даними Labrys, це вже застарілі дані, і показник змінюється. Це пов’язано з тим, що багато валідаторів мережі Ethereum, які використовують флешботи MEV, знаходяться на території США. Тому вони піддають суворій цензурі певні транзакції в створюваних блоках, особливо транзакції, де задіяний криптовалютний міксер Tornado Cash.

Фіні очікує розширення використання MEC-boost валідаторами, оскільки це вигідніше з фінансової точки зору. Розробник допускає два результати: м’яку цензуру або жорстку цензуру. У першому випадку “санкційні” транзакції зрештою будуть схвалені, але це займатиме більше часу і вимагатиме додаткової плати. У другому випадку невідповідні транзакції будуть відсічені.

Цього тижня Labrys запустила інструмент MEV Watch, який інформує валідаторів про те, які боти MEV дотримуються обмежень, накладених Управлінням з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC). Інструмент покликаний підвищити обізнаність тих, хто не знає, що, використовуючи централізоване ПЗ MEV, вони сприяють цензурі мережі.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!