Криптовалютний експерт прогнозує річне зростання біткоїна на 100% відносно долара США


08.08.2023
Аналітик прогнозує дворазове подорожчання біткоїна у 2023 році

Інвестор і подкастер Престон Пиш прогнозує, що біткоїн (BTC) щорічно зростатиме на 100% порівняно з фіатними валютами, таких як долар США.

У новому інтерв’ю Скотту Мелкеру Пиш заявив, що біткоїн стане очевидним інструментом збереження вартості та хеджуванням проти зростаючого знецінення фіатних валют.

“Якщо я вірю в те, що біткойн зростатиме на 100% на рік, а я вірю, я вірю в цю ідею, тому що знаю, як швидко знецінюються інші фіатні валюти у світі.

Ось чому я думаю, що BTC буде рости відносно цих валют. Але я думаю, що багато людей з якихось причин не можуть зрозуміти, що всі витрати планети деноміновані в цих фіатних валютах”.

На думку експерта, вартість біткоїна по відношенню до фіатних валют з часом подвоюватиметься щороку, що сприятиме прийняттю біткоїна як платіжного засобу.

“Після того, як ми зайдемо досить далеко на цьому шляху, люди отримуватимуть свої рахунки, деноміновані в біткоїнах, тому що це вже стає реальністю, оскільки це абсолютно очевидно. Подобається це людям чи ні, чи вони не хочуть в це вірити. Мені все одно, чи вірите ви в це. Це те, до чого ми йдемо.

Настане день, коли це станеться, і тоді бізнес почне говорити: “Ні, платіть нам у біткоїнах. Ми не хочемо фіат, тому що він занадто сильно знецінюється”.

І тоді ви почнете бачити зростання попиту на миттєві розрахунки. А потім ви почнете бачити всіх цих людей, які сидять на великих обсягах біткоїнів, світових виробників, вони почнуть завантажувати свої біткоїни в ці канали, тому що з’явиться попит на платежі”.

На момент написання новини біткоїн торгується по $29 167. За останні 24 години флагманський актив зріс на 0,45%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *