Криптоіндустрія зазнала значного скорочення зайнятості у січні, незважаючи на підйом ринку


1:21 PM, 31 Січня 2023
звільнення

Незважаючи на зростання вартості основних криптоактивів у січні, криптоіндустрія продовжує відчувати значне скорочення зайнятості. Протягом січня щонайменше 14 криптовалютних компаній оголосили про скорочення робочих місць, що призвело до того, що загалом 2 900 працівників втратили роботу. Prime Trust, постачальник криптоінфраструктури, стала останньою компанією, яка провела скорочення, скоротивши свій штат на третину і звільнивши близько 100 співробітників.

У список криптокомпаній, які оголосили про звільнення в цьому місяці, входять: Matrixport, Gemini, Coinbase, Crypto.com, Luno, Huobi, Digital Currency Group, Silvergate, Blockchain.com, MetaMask, ConsenSys і SuperRare.

За оцінками експертів, з квітня минулого року криптоіндустрія втратила понад 28 000 робочих місць.

Втрата робочих місць у криптоіндустрії є частиною ширшого спаду на загальному ринку праці. Тільки в січні чотири великі компанії – Google, Amazon, Microsoft і Salesforce – разом звільнили понад 48 000 працівників.

Незважаючи на значне скорочення робочих місць, Пол Верадіттакіт, ключовий інвестор криптовалютного хедж-фонду Pantera Capital, вважає, що зараз вдалий час для інвестування в ринок і створення блокчейн-компаній, оскільки “фоновий шум зменшився”.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!