Криптоаналітик пророкує різке зростання вартості біткоїну


03.08.2023
Біткойн на Марсі

Популярний криптоаналітик під псевдонімом InvestAnswers розповів в новому відео на своєму Youtube-каналі, що одна з метрик вказує на можливий різкий злет вартості біткоїна (BTC).

За словами аналітика, низька волатильність біткоїна вказує на те, що для трейдерів настав час проявити терпіння щодо своїх інвестицій.

“Вірите ви в це чи ні, але низька волатильність є ознакою бичачого ринку. І біткоїн має історію масового зростання майже кожного разу після періоду низької волатильності. І насправді, поточний рівень волатильності біткоїна є другим найнижчим за всю історію спостережень. Єдиний раз, коли він був нижчим, – у 2017 році…

Востаннє це сталося якраз перед початком бичачого ринку, який підняв вартість біткоїну до $20 000. Тоді ми спостерігали, як BTC дуже швидко подорожчав з $3,000 до $20,000″. – сказав трейдер.

Аналітик також нагадав, що інші періоди низької волатильності були в травні 2016 року, квітні 2019 року, лютому 2013 року та листопаді 2020 року, і всі вони передували зростанню цін.

На думку аналітика, нещодавній неглибокий ціновий рух BTC демонструє його низьку волатильність.

На момент написання статті біткоїн торгувався на рівні $29 112. За останні 24 години криптовалюта, що займає перше місце за ринковою капіталізацією, знизилася на 1,56%, за минулий тиждень – на 1,30%, а за останні 30 днів – приблизно на 6%. Індекс “страху та жадібності” на крипторинку – 51.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *