Крупний американський банк BNY Mellon почав надавати клієнтам послуги зберігання криптовалют


7:29 PM, October 11 2022
BNY Mellon

Найстаріший банк США, Bank of New York Mellon (BNY Mellon), почав надавати послуги зберігання і переказу BTC і ETH для деяких клієнтів. Про це повідомляється в пресрелізі компанії.

У бесіді з Wall Street Journal представники банку зазначили, що BNY став першим із восьми системно значущих банків США, які надали клієнтам криптокастодіальні послуги.

BNY розглядає можливість розширення доступу до криптокастодіальних послуг після отримання дозволів від регулювальних органів.

Представники BNY розповіли, що для зберігання ключів, необхідних для доступу та передання цифрових активів, використовують програмне забезпечення від компанії Fireblocks.

BNY вперше оприлюднив плани зі зберігання цифрових активів для інституційних клієнтів у лютому 2021 року.

У прес-релізі також наводяться результати нещодавнього опитування банку, згідно з яким переважна більшість інституційних інвесторів (91%) зацікавлена в тому, щоб вкладати кошти в токенізовані активи. 41% респондентів тримає в портфелі криптовалюту, ще 15% планують додати її в портфель протягом найближчих двох-п’яти років.

У лютому BNY Mellon почав співпрацювати з аналітичною компанією у сфері блокчейна Chainalysis для створення ПЗ, що відстежує криптовалютні транзакції. Система Know Your Transaction зможе визначати і блокувати несанкціоновані перекази коштів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

More Readings


No related posts found