Криптовалютна інвестиційна компанія Genesis шукає фінансування на $1 млрд через кризу ліквідності


18.11.2022
Криптовалютна інвестиційна компанія Genesis шукає фінансування на $1 млрд через кризу ліквідності

Криптокредитор Genesis запросив екстрений кредит на $1 млрд від інвесторів, перш ніж призупинити зняття коштів на платформі. Про це повідомило видання Wall Street Journal із посиланням на конфіденційний документ.

У документі, на який посилається джерело, йдеться про “кризу ліквідності через певні неліквідні активи на балансі” в Genesis. Тимчасовий виконавчий директор компанії Дерар Іслім повідомив, що кредитний підрозділ не зміг задовольнити всі запити на зняття коштів.

Genesis заявив у “Твіттері”, що найняв галузевих консультантів для вивчення всіх опцій.

Водночас пізніше в Genesis повідомили, що документ був підготовлений на вихідних і більше не актуальний. Там додали, що фірма веде “дуже позитивні переговори” з потенційними інвесторами, щоб зміцнити свою ліквідність.

“Після розгляду низки варіантів ми прийняли важке рішення тимчасово тимчасово призупинити погашення і видачу нових кредитів у кредитному бізнесі, щоб ми могли визначити найкраще рішення і результат, можливий для клієнтів”, – наголошується в коментарі Genesis.

Проблеми у Genesis виникли на тлі наслідків краху криптобіржі FTX минулого тижня. У кредитора були непогашені зобов’язання перед Alameda Research, дочірньою фірмою FTX. Після колапсу FTX криптокредитор визнав, що на торговому рахунку криптобіржі зависли його активи на мільйони доларів. Компанія вирішила зміцнити баланс за рахунок вливання капіталу в розмірі $140 млн зі своїх фондів. Загалом Genesis втратив близько $178 млн через банкрутство FTX.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *