Криптобіржа Kraken запустила бета-версію NFT-маркетплейсу


04.11.2022
nft kraken

Американська криптобіржа Kraken запустила бета-версію майданчика для торгівлі невзаємозамінними токенами. Платформа підтримуватиме NFT на базі блокчейнів Ethereum і Solana.

Повідомляється, що доступ до платформи отримали ті, хто зареєструвався в листі очікування в травні. Спочатку на майданчику буде розміщено 70 колекцій NFT на основі Ethereum і Solana.

Як повідомляється, транзакції на новому майданчику будуть “безгазовими”, тобто користувачі купуватимуть і продаватимуть NFT, які зберігаються в екосистемі Kraken, не сплачуючи комісію мережі блокчейнів.

На маркетплейсі також буде представлений агрегатор NFT, який дозволяє користувачам переглядати і купувати NFT, перераховані на інших торгових майданчиках.

У Kraken повідомили, що планують залучити потенційних колекціонерів NFT, обіцяючи дешеві або й зовсім безкоштовні транзакції. При цьому команда біржі заявила, що її не лякає нинішня ситуація на ринку NFT – компанія впевнена, що цей клас активів назавжди закріпиться в криптоіндустрії.

Раніше біржа Kraken заборонила російським громадянам реєструватися на майданчику, дотримуючись нового європейського законодавства.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *