Криптоаналітик прогнозує падіння біткоїна


12:15 PM, 28 Листопада 2022
Приток біткоінів на криптобіржі досяг двохлітнього мінімуму

Криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен у черговому відео на своєму Youtube-каналі заявив, що біткоїн та інші цифрові активи вже незабаром можуть зросты, однак до цього крипторинок ще впаде.

Експерт вважаэ, що було б розумно очікувати повторення сценарію 2018 року. Тоді біткоїн сильно впав, потім трохи відновився в кілька етапів, а потім знову різко впав до мінімумів того циклу. І лише після цього почалося поступове, але досить впевнене відновлення.

“Ще на початку року ми закликали не намагатися швидше “намацати дно”. Адже під час ведмежого тренду на ринку постійно так – падіння, консолідація, невелике зростання, але потім нове падіння. Ми дивимося за простими сигналами – перетином 200-денної ковзної середньої і графіка біткоїна”, – зазначив Коуен.

Аналітик очікує, що перетину графіків вкотре варто очікувати в районі 25 грудня. Саме тоді біткоїн досягне дна в поточному ведмежому тренді.

“Звичайно, я не можу стверджувати, що все це збудеться з точністю до хвилини. Але багато що говорить на користь такого сценарію. Поточний ведмежий тренд триває близько року і, історично, падіння ринку біткоїна тривало по року. У 2014 році ведмежий тренд тривав 14 місяців, а в 2018 – 12 місяців. Загалом, уже скоро буде хороший проміжок часу для початку зростання”, – вважає аналітик.

На момент написання біткоїн торгуеться на рівні $16 200. За останню добу актив впав на 0,2 %.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!